Tragedia w gminie Orońsko: 12-latek zginął, przygnieciony przez drewnianą konstrukcję

Tragedia w gminie Orońsko: 12-latek zginął, przygnieciony przez drewnianą konstrukcję

W malowniczym powiecie szydłowieckim doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zabawy, która przerodziła się w nieszczęśliwy incydent, życie stracił 12-letni chłopiec. Jak informuje rzeczniczka prasowa mazowieckiej policji, podinsp. Katarzyna Kucharska, chłopiec został przygnieciony przez drewnianą konstrukcję na której bawiło się kilka dzieci. Niestety, mimo podjęcia prób reanimacyjnych, nie udało się uratować jego życia.

Do tej straszliwej tragedii doszło w poniedziałkowe popołudnie, około godziny 19 na terenie jednej z posesji położonej w miejscowości Dobrut na terenie gminy Orońsko. W miejscu zdarzenia znajdował się domek dziecięcy oparty na drewnianych podporach, miejsce zabaw dla grupy kilkorga dzieci. Niespodziewanie, konstrukcja ta przewróciła się, przygniatając 12-letniego chłopca.

Niestety pomimo podjętych starań i prób reanimacyjnych, życia chłopca nie udało się uratować. Jego zgon potwierdził lekarz z pogotowia ratunkowego. Na chwilę obecną, zarówno policja jak i prokuratura prowadzą intensywne działania mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego tragicznego wydarzenia.