Niezwykła akcja z okazji urodzin rapera

Niezwykła akcja z okazji urodzin rapera

W piątek 5 marca swoje 44. urodziny świętował warszawski raper Bilon Hemp Gru. Z tej okazji postanowił zorganizować niezwykłą akcję, której celem była pomoc bezdomnym.

Artysta od wielu lat jest związany z branżą gastronomiczną. Pewien czas temu postanowił to wykorzystać i w ten sposób każdego roku z okazji swoich urodzin organizuje dla potrzebujących akcję wsparcia. Do inicjatywy przyłączyła się restauracja rapera GringoBar, która przygotowała urodzinowy tort w postaci gara pysznej i ciepłej zupy.

Bemary z ciepłym posiłkiem czekały pod Dworcem Centralnym

Bilon to raper z Mokotowa, współtwórca znanej grupy Hemp Gru, a od kilku lat także właściciel meksykańskich restauracji GringoBar. Artysta w piątek o godzinie 13:00 pod Dworcem Centralnym w Warszawie czekał na potrzebujących z bemarami pełnymi ciepłych posiłków. Już wcześniej zachęcał inne restauracje, aby tego dnia razem z nim stanęły pod budynkiem dworca i wspomogły potrzebujących. Kilka dni przed akcją w Warszawie rozdawano broszury z hasłem: „Od ludzi dla ludzi. 5 marca od godziny 13 na rogu ul. Emilii Plater i al. Jerozolimskich odbędzie się akcja wsparcia potrzebującym”. Informowano również o możliwości zjedzenia ciepłego posiłku.