Zatrzymanie kolejnego poszukiwanego przez piaseczyński wydział kryminalny: 30-latek osadzony za kradzież roweru

Zatrzymanie kolejnego poszukiwanego przez piaseczyński wydział kryminalny: 30-latek osadzony za kradzież roweru

Na terenie Piaseczna, funkcjonariusze miejscowego wydziału kryminalnego doprowadzili do zatrzymania poszukiwanego 30-latka. Przed mężczyzną otworzyły się drzwi zakładu karnego, gdzie spędzi następne 4 miesiące swojego życia. Zanim jednak znalazł się za kratami, policjanci postawili mu zarzut o kradzież roweru, którego wartość szacowana jest na około 2 tysiące złotych.

Mężczyzna, z rękoma skutymi kajdankami z tyłu ciała, pod opieką cywilnego funkcjonariusza policji, stanął przed wejściem do budynku. Piaseczyńscy policjanci, specjalizujący się w poszukiwaniach osób ukrywających się przed prawem, dzięki efektywnej pracy operacyjnej ustalili miejsce pobytu mężczyzny. Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wydał wcześniej nakaz doprowadzenia go do odpowiednich organów.

Kiedy mundurowi zyskali pewność co do miejsca przebywania 30-latka, podjęli decyzję o osobistej wizycie. Ta zakończyła się sukcesem w postaci zatrzymania poszukiwanego. Mieszkaniec Góry Kalwarii, nim jeszcze trafił do zakładu karnego, został poinformowany o zarzucanej mu kradzieży roweru, której dokonał w połowie września 2023 roku.

Następnie mężczyzna został osadzony w jednostce penitencjarnej na cztery miesiące. To właśnie tam 30-latek spędzi najbliższy okres swojego życia.