Trawnik o każdej porze roku

Trawnik o każdej porze roku

Masz dość podlewania trawy i wszelkich prac konserwacyjnych związanych z utrzymaniem trawnika? Zastanawiasz się, czy to dobry moment na zainwestowanie w sztuczną trawę? Jeśli tak, trawa z rolki może być dla Ciebie świetnym wyborem. Nie tylko będziesz w stanie wyeliminować koszenie trawnika, ale nie będziesz musiał go podlewać ani nawozić, a Twoja sztuczna trawa będzie wyglądała zielono i bujnie przez cały rok.

Dlaczego warto instalować sztuczną trawę?

Jeśli masz duży trawnik przed domem, który istotnie wpływa na twój miesięczny rachunek za wodę, syntetyczna murawa drastycznie obniży wydatki i doda uroku posiadłości, jednocześnie zmieniając estetykę twojego domu. Dystrybutor sztucznej trawy Epufloor Grass podkreśla, że trawa z rolki to również fantastyczny wybór dla osób, które wyjeżdżają za miasto w podróże służbowe, jeżdżą na wiele wakacji lub wynajmują nieruchomość. Po ułożeniu sztucznej trawy nie będziesz musiał się martwić o podlewanie, gdy jesteś poza miastem, i na pewno nie będziesz musiał się martwić, że najemcy odpowiednio zadbają o trawnik. Dodatkowo, syntetyczna trawa z rolki cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli zwierząt domowych.

Układanie sztucznej trawy a naturalny trawnik – co się bardziej opłaca?

Twoja przestrzeń na świeżym powietrzu jest doskonałym miejscem na relaks, spędzenie czasu z rodziną lub zorganizowanie przyjęcia. Aby łatwiej było podjąć decyzję o ulepszeniach Twojej przestrzeni, warto przyjrzeć się, jakie aspekty przemawiają za wyborem sztucznego trawnika zamiast naturalnego.

Dowolna lokalizacja

Zdrowie i piękno naturalnej trawy zależą od czynników środowiskowych, takich jak stan gleby i ilość światła słonecznego, jaką otrzymuje. Oznacza to, że nie można oczekiwać, że uda się wyhodować naturalny trawnik w zacienionych obszarach lub glebie, która może nie mieć odpowiedniej konsystencji lub składników odżywczych.

Trawa z rolki natomiast może być instalowana niemal wszędzie, nie wymaga słońca ani szczególnej pielęgnacji. Dystrybutor sztucznej trawy dodaje, że syntetyczny trawnik może ozdobić betonowe podłoże balkonu czy tarasu, gdzie naturalna trawa nie mogłaby rosnąć.

Pozostaje idealnie zielony przez cały rok

Trawa z rolki ma tę zaletę, że pozostaje w idealnym stanie przez wiele lat. Podczas gdy naturalna trawa usycha zimą lub pali się latem, sztuczna trawa wygląda nieskazitelnie o każdej porze rok

Dzięki zaawansowanej technologii UV chroniącej przed promieniami słonecznymi zachowuje lśniący zielony kolor nawet po najbardziej słonecznym okresie letnim. W przeciwieństwie do trawy naturalnej, sztuczna trawa „rośnie” również w zacienionych miejscach w ogrodzie. Nigdy więcej nie będzie gołych miejsc na trawniku!

Bezobsługowość to więcej wolnego czasu

Czy Twoja rodzina ma napięty harmonogram prac związanych z pielęgnacją ogrodu? A może ciągle kłócisz się o to, czyja kolej na chwasty i koszenie trawnika? Pielęgnacja naturalnej trawy może być kłopotliwa. Wymaga regularnego podlewania, pielenia, nawożenia, napowietrzania czy koszenia. Możesz również potrzebować herbicydów i pestycydów, aby powstrzymać chwasty i szkodniki. To nie tylko zajęcia wymagające czasu, ale i nakładów pieniężnych.

Dystrybutor sztucznej trawy z rolki z trawa-krajobrazowa.pl zapewnia, że dzięki jednorazowej inwestycji w trawę z rolki zyskasz więcej wolnego czasu! Koniec z wystawianiem na próbę swojej wiedzy ogrodniczej i cierpliwości lub prób obsługi drogich maszyn czy nawozów. Nie potrzeba specjalnych sprzętów ani wymagającej pielęgnacji. Układanie sztucznej trawy to pestka, a później tylko usiądź wygodnie i zrelaksuj się!

Trawa z rolki – do wyboru do koloru

Na stronie trawa-krajobrazowa.pl znajdziemy szeroki wybór wariantów trawy z rolki. Możemy dobrać je do swoich preferencji na podstawie takich czynników, jak wysokość runa, miękkość w dotyku, gęstość czy odcień zieleni. Dystrybutor sztucznej trawy zapewnia, że układanie sztucznej trawy to proste zadanie nawet dla laika, więc już dziś wybierz idealny, wiecznie zielony trawnik i ciesz się nim na balkonie, w ogrodzie, na tarasie i gdziekolwiek chcesz!