Piotruś Pan w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie

Piotruś Pan w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie

Od 5 listopada w Powsinie można odwiedzać Ogród Świateł ,,Piotruś Pan’’. Miejsce to nawiązuje swoim klimatem do znanej nie tylko najmłodszym krainy Nibylandii. Magiczne miejsce będzie czynne dla odwiedzających przez cztery miesiące.

Bajkowa Nibylandia w Ogrodzie Botanicznym

Zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli od 5 listopada przenieść się do magicznej krainy baśni. Motywem powstania instalacji świetlnej jest postać Piotrusia Pana. Wystawa zaprezentowana w Ogrodzie Botanicznym PAN tworzy nie tylko prezentuje piękną instalację świetlną. Przede wszystkim jej twórcy wykorzystali w niej także elementy multimedialne. Dzięki temu możemy zanurzyć się w bajce o Piotrusiu Panie. Od samego początku Ogród Botaniczny porywa odwiedzających w podróż wyznaczoną, tęczową ścieżką. Zwiedzający poznają losy bohatera i zanurzają się, co raz bardziej w magicznej podróży.

Jakie jeszcze atrakcje czekają w Ogrodzie Botanicznym?

Figury świetlne opowiadające historię z Nibylandii to nie wszystko. Na miejscu można także podziwiać choinkę multimedialną, osiemnastometrowy tunel świetlny, pokazy laserowe i wiele innych atrakcji. Wszystkie instalacje połączone są także z dźwiękiem i obrazem. Dzieci będą miały okazję także pograć w ciekawe gry edukacyjne.