Tajemnicza tragedia w jednym z warszawskich hoteli

Tajemnicza tragedia w jednym z warszawskich hoteli

W miniony czwartek, na początku dnia, pracownicy pewnego hotelu położonego w stolicy naszego kraju dokonali makabrycznego odkrycia. W łazience jednego z pokoi, w wannie, odnaleziono ciało młodej kobiety. Pierwsze ustalenia śledztwa wskazują, że mogła ona zginąć przez uduszenie – takie informacje przekazał portal TVN24.

Zgromadzone dotychczas dane wskazują, że do tego tragicznego incydentu doszło w hotelu zlokalizowanym przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie. Jak informują śledczy, ofiarą jest 26-letnia kobieta, która prawdopodobnie padła ofiarą uduszenia.

Szymon Banna, pełniący rolę rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie, potwierdził owe doniesienia podczas rozmowy z TVN24. Stwierdził: „Potwierdzam, że w jednym z hoteli ujawniono zwłoki kobiety. Na miejscu prowadzone były czynności. Prokurator przeprowadził oględziny”.

Procedura postępowania w takiej sytuacji wymaga wykonania autopsji zwłok, dlatego prokuratura wydała stosowne polecenie. Warto odnotować, że jeszcze przed zlokalizowaniem ciała kobiety jej mąż zgłosił jej zaginięcie. Aktualnie prowadzone są poszukiwania osoby, która mogła być sprawcą tego tragicznego zdarzenia.