Pierwszy Primark w Polsce otwarto w Galerii Młociny

Pierwszy Primark w Polsce otwarto w Galerii Młociny

Primark to irlandzka sieć sklepów odzieżowych, powstała w 1969 roku w Dublinie, gdzie funkcjonuje pod nazwą Penneys. W ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat marka znacznie się rozwinęła, bo obecnie otwartych jest aż 370 sklepów w 12 krajach Europy, a nawet w Ameryce. Primark kieruje swoje działania do osób, którym zależy na podążaniu za najnowszymi trendami w modzie, bez konieczności wydawania fortuny. Obecnie marka oferuje szeroki wybór asortymentu, od produktów odzieżowych i akcesoriów, przez kosmetyki, aż po artykuły gospodarstwa domowego.

Najnowsze modowe trendy w przystępnych cenach

Mimo że, Primark słynie z niskich cen, wcale nie idzie to w parze z gorszą jakością. Producent podkreśla, że dewizą sklepu jest inwestycja w materiały i produkty wysokiej jakości, wpisujące się w najnowsze trendy. Niską cenę udaje się utrzymać dzięki rezygnacji ze sprzedaży internetowej, wyszukanych metek, etykiet i wieszaków oraz dużych kampanii reklamowych.

Gdzie znajduje się pierwszy Primark w Polsce?

Niedawno producent podjął decyzję o wejściu na polski rynek. Pierwszy sklep powstał w Galerii Młociny. Układ nowego salonu jest opracowany na podstawie najnowszej idei sklepów Primark. Jego powierzchnia to aż 3660m2, obejmujące dwa piętra. Znajduje się w nim 30 kas i aż 35 przymierzalni. Co ciekawe, klienci będący się na terenie salonu mogą korzystać z darmowej sieci Wi-Fi. Otwarcie kolejnego salonu w Polsce datowane jest na rok 2021. Będzie znajdował się on w centrum handlowym Posnania w Poznaniu.

Jak wygląda otwarcie sklepu w dobie koronawirusa?

W nowo powstałym sklepie może znajdować się tylko określona liczba osób, a kolejni klienci z kolejki są wpuszczani do salonu wtedy, gdy opuszczą go inne osoby. Ponadto, w sklepie jest dostępny płyn do dezynfekcji, a przy kasach znajdują się plastikowe przegrody, ograniczające bezpośredni kontakt.