Nowe miejsce na imprezowej mapie Warszawy

Nowe miejsce na imprezowej mapie Warszawy

Na imprezowej mapie Warszawy pojawiło się nowe miejsce! W PLENERZE, bo tak nazywa się niedawno powstała strefa rozrywki, na wszystkich gości czekają wygodne leżaki, świetna muzyka, Food Trucki, inspirujące warsztaty, strefy relaksu oraz inne atrakcje. Wszystko to sprawia, że przy Wale Miedzeszyńskim 407, w otoczeniu przyrody, daleko od wielkich metropolii można poczuć się jak na mikrofestiwalu.

Przez kilka miesięcy przymusowego siedzenia w domu, wszyscy marzyliśmy o tym, aby w końcu wyjść dalej niż na własny balkon. Udział w wydarzeniu kulturalnym, koncercie albo zwyczajne spędzenie czasu w gronie innych osób wydawał się zupełnie nieosiągalny. Niestety duże imprezy w tym roku raczej się nie odbędą, a to nie jest dobra wiadomość dla miłośników festiwali. Jednak nie wszystko stracone, bo w PLENERZE można poczuć klimat mikrofestiwalu nie wyjeżdżając z centrum Warszawy.

Stały punkt wydarzeń muzyki elektronicznej

Pomysłodawcy przedsięwzięcia wskazują, że projekt PLENERU to świetna alternatywa dla każdego kto szuka sposobu na spędzenie letniego dnia. Jest to stały punkt imprez z muzyką elektroniczną w roli głównej oraz innymi atrakcjami. Każdy miłośnik tego typu muzyki będzie zadowolony, ponieważ organizatorzy gwarantują różnorodność nurtów – od klasycznego house, aż po muzykę ambientową.

Kolejne atrakcje w PLENERZE już w ten weekend

Już w ten piątek (21.08.) w Plenerze wystąpi Deeperesense, w sobotę (22.08.) będzie można usłyszeć grupę 999: Maratońska Rozgrzewka z Scalameriva, a w niedzielę (23.08.) zagrają Pietras & Koza B-day. Przez cały weekend będzie odbywał się także Twórczy PLENER, podczas którego odbędzie się Market winylowy oraz Wystawa obrazów.