Odkrycie granatu na warszawskim Targówku

Odkrycie granatu na warszawskim Targówku

Na warszawskiej ulicy Chodeckiej 18, w dzielnicy Targówek, nieznana osoba natknęła się na granat zlokalizowany w schronieniu dla odpadów. Funkcjonariusze policji są na miejscu, aby zabezpieczyć obszar, a do pomocy wezwano również jednostkę saperów.

Jedna z osiedlowych wiat śmietnikowych znajdująca się przy Chodeckiej 18 stała się miejscem niezwykłego znaleziska – niejaka osoba odkryła tam granat. Informację tę przekazała Państwowej Agencji Prasowej komisarz Paulina Onyszko, reprezentująca lokalną jednostkę policji na Targówku. W chwili obecnej teren jest zabezpieczony przez funkcjonariuszy. Onyszko powiedziała, że informacja o tym niecodziennym odkryciu dotarła do służb o godzinie 11:20.

Niezidentyfikowana osoba zgłosiła, że natknęła się na granat podczas przechodzenia obok miejskiego schronienia dla odpadów. Policja jest obecna na miejscu i zabezpiecza obszar. Obecnie oczekują na przybycie saperów z Kazunia – dodała komisarz Onyszko. Zaznaczyła również, że nie było potrzeby przeprowadzania ewakuacji okolicy.