LOT poleci do Azerbejdżanu!

LOT poleci do Azerbejdżanu!

Zmiany można określić nieodłączną częścią naszego życia. Za przykład może posłużyć to, co dzieje się na rynku lotniczym – LOT uruchamia połączenie do Azerbejdżanu.

Do Baku

Osoby zainteresowane tym kierunkiem muszą wiedzieć, że polecimy do największego miasta na Kaukazie, czyli Baku. Lot ma trwać 4 godziny. Warte podkreślenia jest również to, że nie chodzi o połączenie jakich wiele – połączenie z Azerbejdżanem ma szczególną wartość biznesową (kraj ten możemy określić istotnym partnerem gospodarczym Polski).

Zainteresowanie kierunkiem to temat, do którego trudno się w tym momencie odnieść. Niemniej można przypuszczać, że chętnych nie zabraknie. Co by nie mówić, na koniec liczy się biznes – nikt raczej nie decyduje się na kierunki cieszące się nikłym zainteresowaniem. Skoro już przy tym jesteśmy, oferowane połączenia możemy znaleźć w systemach rezerwacyjnych. Lot będzie odbywać się we wtorki, środy, piątki i soboty.

Warto także pamiętać, że Baku nie jest jedyną nowością w ofercie. Gdyby kogoś interesowały szczegóły, najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne zapoznanie się z opublikowanymi informacjami.