Kobieta podejrzana o kradzież perfum i zabawek zatrzymana przez policję w dzielnicy Bielany

Kobieta podejrzana o kradzież perfum i zabawek zatrzymana przez policję w dzielnicy Bielany

Funkcjonariusze wywiadu z dzielnicy Bielany zatrzymali kobietę, która była podejrzewana o kradzież dokonaną na terenie sklepu. Kobieta ta usłyszała zarzuty dotyczące nieuczciwości. Zabierała ona różne przedmioty, takie jak perfumy i zabawki, których wartość wynosiła łącznie ponad 1700 złotych, nie płacąc za nie. Teraz musi stawić czoła konsekwencjom swojego działania, które mogą skutkować karą do pięciu lat pozbawienia wolności. Ostateczna decyzja co do jej losu zostanie podjęta przez sąd.

Zdarzenie miało miejsce w sklepie znajdującym się przy ulicy Zgrupowania AK „Kampinos”. Kobieta weszła do sklepu, brała różne produkty z półek, a następnie wyszła niczym to najnormalniejsza rzecz na świecie, nie płacąc za swoje zakupy. Całe zajście zostało zarejestrowane przez system monitoringu, który był zainstalowany w sklepie. Właściciel sklepu zgłosił na policję kradzież kilku sztuk perfum i zabawek. Na skutek tego incydentu sklep poniósł straty rzędu ponad 1300 złotych.

Sprawą natychmiast zajęli się wywiadowcy z Bielan. Po obejrzeniu nagrań z monitoringu nie mieli żadnych wątpliwości co do tego, kto jest sprawcą tej kradzieży. Zatrzymanie 38-letniej kobiety było tylko kwestią czasu. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do Komendy Dzielnicy Bielany kilka dni później.

Zebrany materiał dowodowy umożliwił postawienie kobiety w stan oskarżenia za kradzież. Teraz grozi jej surowa kara – nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Nadzór nad sprawą sprawuje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.