Dołącz do twórców przewodnika. Wyślij swoje zdjęcie w zgłoszeniu konkursowym i wygraj!

Dołącz do twórców przewodnika. Wyślij swoje zdjęcie w zgłoszeniu konkursowym i wygraj!

Konkurs ,,Na szlaku Baltic Pipe” to inicjatywa, której celem jest pokazanie piękna naszego kraju. Każdy kto weźmie udział w konkursie, stanie się współtwórcą wyjątkowego przewodnika. Będzie on przedstawiał najpiękniejsze zakątki Polski. Co ciekawe, przewodnik będzie wydany w formie składanej mapy turystycznej, na której będą wyszczególnione zwycięskie miejsca. 

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie może wziąć udział każdy kto do 25 sierpnia wyśle zgłoszenie konkursowe wraz ze zdjęciem. Fotografia musi ukazywać miejsce, które wyróżnia się pod względem przyrodniczym lub kulturalno-historycznym. Każdy kandydat musi dołączyć do zdjęcia opis wyjaśniający, dlaczego wybrana lokalizacja powinna znaleźć się na mapie regionu. Co ważne, ma ona przedstawiać wybrane miejsce w jednym z trzech województw: zachodniopomorskim, wielkopolskim lub lubuskim.

Jakie nagrody są do wygrania w konkursie?

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Pierwsze sto osób z każdego z województw, którym uda się wysłać zgłoszenie otrzyma nagrodę gwarantowaną. Jest nią książka pt. ,,Wielka księga prawdziwych tropicieli” napisana przez Adama Wajraka. Jury oceni także walory estetyczne nadesłanych fotografii oraz ich opis. Dlatego pięć zdjęć z każdego województwa otrzyma wyróżnienie, w zamian za co autorzy otrzymają plecak, torbę, konkursową mapę oraz stację ładującą. Największa nagroda czeka na zwycięzców każdej z kategorii. Oprócz plecaka i torby otrzymają oni kamerę Go Pro.

Kiedy organizatorzy opublikują wyniki konkursu?

Wyniki będą opublikowane 7 września, a sam przewodnik trafi do sprzedaży na koniec tego miesiąca.