Burger w zamian za śmieci?

Burger w zamian za śmieci?

Burger w zamian za śmieci? Brzmi absurdalnie? Nic bardziej mylnego! Fundacja Po Prostu Kultura razem z firmą Steaks & More zainicjowały niezwykłe wydarzenie. Mieszkańcy stolicy, 30 sierpnia wezmą udział w wyjątkowym pikniku. Podczas wydarzenia wspólnymi siłami zrobią porządek w lesie.

Mieszkańcy zielonego Ursynowa mieli dość bałaganu w lesie Kabackim, dlatego postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i razem posprzątać las. Wiele osób podkreśla, że pełno jest w nim plastikowych i szklanych butelek oraz innych śmieci, które nie powinny się tam znaleźć. Co ciekawe, każdy uczestnik wydarzenia otrzyma darmowego i pysznego burgera, którego będzie mógł skosztować na świeżym powietrzu.

Kiedy odbędzie się piknik?

Piknik startuje 30 sierpnia o godzinie 12:00 i potrwa do około 17:00. Odbędzie się on na polance przy stawie, tuż przy oczku wodnym Moczydło nr 1 (na mapie google nazywa się Moczydło-2). Polanka jest położona obok ulicy Perkalowej i Moczydłowskiej, w okolicy lasu Kabackiego oraz bocznicy kolejowej. Najlepsza wiadomość jest taka, że piknik to nie tylko jednorazowe wydarzenie. Każdy komu nie uda się dotrzeć tym razem, może wziąć udział w następnym spotkaniu, ponieważ już dziś wiadomo, że bedzie ono organizowany cyklicznie.