Apel legionowskich stróżów prawa o pomoc w wyjaśnieniu tragicznego zdarzenia drogowego

Apel legionowskich stróżów prawa o pomoc w wyjaśnieniu tragicznego zdarzenia drogowego

W Legionowie, na terenie powiatu, funkcjonariusze Policji rozpoczęli poszukiwania osób, które mogłyby przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego. Tragedia miała miejsce 26 listopada, kiedy to nieco po godzinie czwartej nad ranem w pobliżu skrzyżowania ulic Sobieskiego i Siwińskiego znaleziono ciało 41-letniego mężczyzny. Mimo natychmiastowego przewiezienia go do szpitala, nie udało się uratować jego życia i zmarł on kilka godzin później.

Służby chcą skontaktować się z osobami, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat tego nieszczęśliwego zdarzenia. Wszyscy, którzy mogą przyczynić się do wyjaśnienia sprawy, są proszeni o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Legionowie.

Wypadek miał miejsce 26 listopada 2023, między godziną 3.55 a 4.10, na terenie Legionowa, przy skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Siwińskiego. Niefortunnie zdarzyło się, że przypadkowi przechodnie natknęli się na 41-letniego mężczyznę leżącego na jezdni. Człowiek ten został natychmiast przewieziony do szpitala, jednak pomimo starań personelu medycznego, zmarł po kilku godzinach. W związku z tym zdarzeniem, Prokuratura Rejonowa w Legionowie wszczęła śledztwo w sprawie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.