Z Elką do Warszawy – nastolatek przejechał 200 km do dziewczyny

Z Elką do Warszawy – nastolatek przejechał 200 km do dziewczyny

14-latek z Ełku podróżował 200 km, aby spotkać się z dziewczyną poznaną przez internet. O całej sprawie dowiedziała się straż miejska. Co dokładnie się wydarzyło?

Sam przejechał 200 km

Strażnicy miejscy zwrócili na niego uwagę i zdecydowali się go zatrzymać. Chłopiec wyjaśnił, że przyjechał do Warszawy, aby zobaczyć dziewczynę, w której się zakochał. Jako dowód pokazał misia, którego dla niej kupił. Inspektorka Justyna Faltynowska była wzruszona postawą chłopca, ale upewniła się, że nie uciekł z domu, kontaktując się z jego matką, która wiedziała o jego wyjeździe. Chłopiec wrócił do domu tego samego dnia.

Walentynki w Polsce

Walentynki są świętem zakochanych, obchodzonym 14 lutego w Polsce i wielu innych krajach na świecie. To dzień, w którym ludzie wyrażają swoje uczucia do swoich partnerów, przesyłając im kwiaty, karty walentynkowe, prezenty i inne formy wyrazów uczuć. Walentynki są często okazją do wspólnego spędzenia czasu, np. na romantycznej kolacji, w kinie lub na spacerze. W Polsce jest to również dzień, w którym niektórzy ludzie wyrażają swoje uczucia publicznie. Często są to np. poprzez pozostawianie wiadomości lub wyznań miłosnych na ulicach lub w internecie.