Wyróżnienie dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim w konkursie na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno-edukacyjną

Wyróżnienie dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim w konkursie na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno-edukacyjną

Podczas uroczystości, która miała miejsce w czwartek 30 listopada, rozstrzygnięto konkurs na najbardziej innowacyjny i atrakcyjny program profilaktyczno-edukacyjny mający na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Konkurs skupiał się na projektach realizowanych w okresie wakacji 2023 na obszarze województwa mazowieckiego. Tytuł laureata oraz honorowy patronat nad konkursem przyszedł od Wojewody Mazowieckiego.

Znalezienie zwycięzcy było trudnym zadaniem z racji liczby zgłoszeń oraz wysokiego poziomu merytorycznego proponowanych inicjatyw. W ocenie jury konkursowego, laur przypadł projektowi, który spełniał wszystkie wymogi oczekiwane od doskonałego programu profilaktyczno-edukacyjnego dla dzieci i młodzieży. Ten prestiżowy tytuł zdobyła Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Stołecznej Policji oraz przedstawiciel Mazowieckiego Kuratorium Oświaty mieli zaszczyt wręczyć nagrodę zwycięzcy. Z tej okazji, chcielibyśmy jeszcze raz pogratulować triumfatorowi i zachęcić innych do aktywnego uczestnictwa w projektach i działaniach, które są organizowane przez Komendę Stołeczną Policji.