Wypadek na trasie do Warszawy – wymuszenie pierwszeństwa przyczyną kolizji

Wypadek na trasie do Warszawy – wymuszenie pierwszeństwa przyczyną kolizji

Pod Warszawą, w miejscowości Reguły, doszło do zdarzenia drogowego między dwoma pojazdami osobowymi. W wyniku incydentu żaden z uczestników nie odniósł obrażeń. Aktualnie, kierowcy wjeżdżający do stolicy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Wypadku doczekało się na Alejach Jerozolimskich przy skrzyżowaniu z drogą Wiejską w Regułach, leżących w powiecie pruszkowskim. Zderzenie miało miejsce między dwoma samochodami osobowymi.

Według preliminarnych informacji przekazanych przez Edytę Bednarczyk, rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, sprawcą kolizji był kierujący volvo, który jechał z Pruszkowa w stronę Warszawy. Mężczyzna ten wymusił pierwszeństwo na kierowcy toyoty, który próbował wykonać skręt w lewo.

Rzeczniczka policji poinformowała również, że na miejsce zdarzenia przybyła karetka pogotowia, ale ostatecznie nie było konieczności hospitalizacji żadnego z uczestników wypadku. Obaj kierowcy byli na tyle trzeźwi, że mogli opuścić miejsce zdarzenia o własnych siłach. Pani Bednarczyk zaznaczyła jeszcze, że na jezdni prowadzącej do Warszawy kierowcy muszą spodziewać się utrudnień.