Warszawa prezentuje innowacyjne projekty na targach EXPO REAL

Warszawa prezentuje innowacyjne projekty na targach EXPO REAL

Stolica Polski, Warszawa, zaprezentuje swoje potencjał inwestycyjny, otwartość na nowości i atrakcyjność dla przedsiębiorców podczas targów EXPO REAL. Te najważniejsze w Europie targi nieruchomości i inwestycji mają miejsce w Monachium w dniach 4-6 października.

Osoby uczestniczące w wydarzeniu będą miały okazję dowiedzieć się więcej o kluczowych projektach inwestycyjnych, które są obecnie w trakcie realizacji lub są planowane do wdrożenia w Warszawie. W tym roku strefa poświęcona Warszawie obejmuje obszar o powierzchni 111 m2, umiejscowiony w pawilonie A2.

Zgodnie z główną ideą przewodnią stoiska, nawiązującą do roli zieleni w urbanistyce miasta, stanowisko Warszawy jest tak zielone jak sama stolica. Szczególnym elementem jest kontur mapy Warszawy, umieszczony na tle roślin. Projektanci stworzyli minimalistyczną i elegancką zabudowę z naturalnych materiałów, łącząc ciepłe barwy drewna z chłodnym betonem. Szklane detale dopełniają kompozycję, delikatnie odnosząc się do stylistyki warszawskich budynków biurowych.

W pomieszczeniu przeznaczonym na spotkania z gośćmi i potencjalnymi partnerami biznesowymi, powiększono przestrzeń, co ma na celu zapewnienie większego komfortu podczas rozmów. Wnętrze będzie zdobić kolekcja zdjęć Warszawy autorstwa Aleksandra Małachowskiego – młodego, warszawskiego fotografa, znanego z popularnej grafiki „Polska Gościnność”.