W lipcu zakończenie kariery Artura Boruca

W lipcu zakończenie kariery Artura Boruca

Artur Boruc to zawodnik, którego chyba żadnemu kibicowi piłki nożnej nie trzeba przedstawiać. Wielokrotny reprezentant Polski 20 lipca zakończy sportową karierę. Stanie się to w trakcie wyjątkowego spotkania – Legia Warszawa podejmie na własnym boisku Celtic Glasgow.

Co się wydarzy?

Co by nie mówić, będzie to starcie klubów bliskich Borucowi. Szczegółów pożegnania nie znamy – w zasadzie wiemy tyle, że były bramkarz polskiej reprezentacji wystąpi w barwach Legii. Sprzedaż biletów ma rozpocząć się pod koniec czerwca. Wiadomo też, że pierwszeństwo zakupu będą mieć osoby, które wcześniej zdecydują się zakupić karnet na obecny sezon. Godzina meczu będzie znana po rozmowach z nadawcami telewizyjnymi.

Tym samym można powiedzieć, że Boruc zakończył przygodę w Legii czerwoną kartką w meczu z Wartą Poznań. Nie ma co ukrywać, że jest to w jakimś stopniu odniesienie do całej kariery – mowa o piłkarzu, który wzbudzał skrajne emocje. Dość powiedzieć, że w serwisie Legia.com możemy znaleźć wywiad, w którym 42-latek mówi, iż mógł lepiej pokierować swoją karierę. Oczywiście nie można też w tym wszystkim zapomnieć o najważniejszym – karierę kończy bardzo dobry bramkarz.

Informacje ze świata sportu możesz znaleźć także na portalu Sport Online.