Trwa modernizacja infrastruktury tramwajowej na ulicach Obozowej i Matki Teresy z Kalkuty oraz remont drogowy na ulicy Pustola w Warszawie

Trwa modernizacja infrastruktury tramwajowej na ulicach Obozowej i Matki Teresy z Kalkuty oraz remont drogowy na ulicy Pustola w Warszawie

Infrastruktura tramwajowa na ulicy Obozowej w stolicy przechodzi aktualnie proces modernizacji. Prace obejmują budowę nowych peronów przystankowych. Obecnie pracom poddawany jest fragment jezdni prowadzącej do Bemowa, jednak już 25 maja, robotnicy przeniosą się na odcinek między ulicami Dalibora a Księcia Janusza. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące zmian organizacji ruchu podczas realizacji prac można znaleźć w serwisie Infoulice Warszawa.

Kolejnym miejscem, gdzie zagości ekipa remontowa to ulica Matki Teresy z Kalkuty. W nocy z 26 na 27 maja rozpocznie się tam przedostatni etap odnowienia torowiska tramwajowego na trasie do zajezdni Annopol. Zakończenie prac planowane jest na 23 czerwca. W międzyczasie, kierowcy będą musieli skorzystać z objazdów wytyczonych przez Wysockiego i Bartniczą.

Zmiany dotykają również dzielnicę Wola, gdzie 26 maja rozpoczął się remont ulicy Pustola. Prace zostały podzielone na etapy, z których pierwszy zakończy się 29 maja o godzinie 22:00. Podczas trwania prac drogowcy wyznaczyli objazd przez Sowińskiego, Olbrachta i Redutową. Po zakończeniu pierwszego etapu, prace zostaną przeniesione na fragment drogi od Norwida do Sowińskiego.