Tragiczny wypadek w Warszawie: śmierć kierowcy i dwoje rannych

Tragiczny wypadek w Warszawie: śmierć kierowcy i dwoje rannych

Na jednej z najbardziej ruchliwych ulic stolicy, Alejach Jerozolimskich, doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła jedna osoba. W wyniku zdarzenia drogowego pomiędzy autobusem miejskim, a samochodem osobowym dwóch pasażerów autobusu trafiło do szpitala.

Miejsce wypadku – na wysokości dworca Warszawa Zachodnia, gdzie doszło do zderzenia pojazdu osobowego ze tyłem autobusu linii 517. Kierujący samochodem stracił panowanie nad pojazdem jadąc od strony Pruszkowa, co doprowadziło do gwałtownej zmiany kierunku i uderzenia bokiem auta w tylną część autobusu. Mężczyzna za kierownicą samochodu osobowego nie przeżył tego tragicznego zdarzenia – zmarł po przewiezieniu do szpitala. Dodatkowo dwóch pasażerów autobusu zostało również hospitalizowanych.

Do godzin przedpołudniowych na miejscu zdarzenia obserwowano duże utrudnienia w ruchu drogowym prowadzącym do centrum miasta. Przedstawicielka Komendy Stołecznej Policji, Edyta Adamus, poinformowała jednak, że w sumie trzy pasy są już przejezdne. Niemniej jednak, na skrajnym prawym pasie mogą występować dalsze utrudnienia związane z prowadzonymi na miejscu czynnościami.