Tragiczne zdarzenie w Żyrardowie – mężczyzna odnaleziony z raną postrzałową

Tragiczne zdarzenie w Żyrardowie – mężczyzna odnaleziony z raną postrzałową

Wczesnym rankiem czwartkowego dnia, w małopolskim mieście Żyrardów, doszło do alarmującego znaleziska. Lokalna policja odkryła tam mężczyznę posiadającego ranę postrzałową. Wszelkie próby reanimacji okazały się bezskuteczne, mimo pełnego zaangażowania ratowników. Poszukiwania sprawcy są prowadzone pod nadzorem śledczego.

Zgłoszenie o incydencie trafiło na komendę żyrardowskiej policji w czwartek, nieco po godzinie 5 rano. Informację tą przekazała Patrycja Sochacka, która jest przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie. W jej relacji pada informacja o tym, że mężczyzna z raną postrzałową został odnaleziony na ulicy Kilińskiego. Śledztwo w tej sprawie toczy się pod baczny nadzór prokuratora i ma na celu wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Sochacka poinformowała także, że pomimo podjętej przez ratowników medycznych oraz policję próby reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny.

Na miejscu incydentu obecny był reporter stacji TVN Warszawa, Artur Węgrzynowicz. Z jego doniesień wynika, że służby pracują na ulicy Kilińskiego, w miejscu, gdzie krzyżuje się ona z ulicą Szpitalną. Charakterystyka tej lokalizacji to wąska, osiedlowa droga otoczona jednorodzinnymi budynkami po jednej stronie i blokiem mieszkalnym po drugiej. Według relacji reportera, ulica została tymczasowo wyłączona z ruchu, a funkcjonariusze prowadzą tam intensywne działania, korzystając między innymi z wykrywacza metali.

Nieoficjalne informacje uzyskane przez reportera TVN Warszawa wskazują na to, że mężczyzna posiadał dwie rany postrzałowe.