Tragedia na drodze: Autobus miejski i taksówka wypadły z ruchu po groźnym zderzeniu

Tragedia na drodze: Autobus miejski i taksówka wypadły z ruchu po groźnym zderzeniu

Tragiczne wydarzenie miało miejsce na jednej z najważniejszych arterii Warszawy, Alei Stanów Zjednoczonych. Tam doszło do poważnej kolizji między autobusem komunikacji miejskiej a taksówką. Powodując znaczne szkody materialne obu pojazdom.

Uderzenie miało miejsce na odcinku drogi przecinającej ulicę Międzynarodową. W wyniku tego tragicznego zdarzenia, jeden z pasażerów wymagał natychmiastowej reanimacji. Kierowcy poruszający się w kierunku centrum miasta musieli zmierzyć się z poważnymi utrudnieniami w ruchu drogowym spowodowanymi tym nieszczęśliwym incydentem.

Zapytaliśmy o to zdarzenie funkcjonariuszy miejscowej policji, którzy otrzymali zgłoszenie o tym tragicznym zdarzeniu krótko po godzinie 15. Jak poinformowała Małgorzata Wersocka, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji, w wyniku tej kolizji uszkodzone zostały zarówno autobus komunikacji miejskiej, jak i prywatna taksówka. Dodatkowo, konsekwencją zdarzenia było całkowite zablokowanie tego ważnego skrzyżowania, co przyczyniło się do poważnych utrudnień w ruchu drogowym na tej ważnej arterii komunikacyjnej miasta.