Ruch uliczny zakłócony przez wielokrotne zderzenie na rondzie Mościckiego

Ruch uliczny zakłócony przez wielokrotne zderzenie na rondzie Mościckiego

Niefortunne zdarzenie miało miejsce na jednym z ruchliwych rond stolicy, gdzie doszło do rozbicia kilku samochodów. Jedną z osób uczestniczących w tym incydencie musiano reanimować na miejscu, co sugeruje, że mógł on stracić przytomność podczas prowadzenia pojazdu.

Z relacji Artura Węgrzynowicza, reportera TVN Warszawa, wynika, że nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce na rondzie Mościckiego. Według jego opisu, kilka samochodów brało udział w kolizji, a kierowca jednego z nich – opla – wymagał reanimacji. Domniemywany powód tego stanu rzeczy to nagłe omdlenie kierowcy podczas jazdy. W efekcie zdarzenia powstały utrudnienia w ruchu drogowym. W szczególności dotknęło to jednego z pasów prowadzących w kierunku dzielnicy Wawer.

Informacje przytoczone przez reportera potwierdziła również Komenda Stołeczna Policji. Zgodnie z jej raportem, incydent został zgłoszony około 11:45. Ustalono, że w starciu brały udział takie marki samochodów jak opel, audi, volkswagen, volvo i mercedes. Według wstępnych danych zebranych przez policję, przyczyną mogło być nagłe omdlenie kierującego oplem, który podczas zdarzenia wymagał pilnej reanimacji.

Na koniec, reporter TVN poinformował, że kierowca opla został przewieziony do szpitala po przeprowadzeniu na miejscu niezbędnej pomocy medycznej.