Poszukiwania 26-letniego Michała Łopuskiego prowadzone przez policjantów z Ochoty

Poszukiwania 26-letniego Michała Łopuskiego prowadzone przez policjantów z Ochoty

Na warszawskiej Ochocie, funkcjonariusze policyjni są zaangażowani w doszukiwania mężczyzny o imieniu Michał Łopuski, lat 26. W dniu 22 maja 2024 roku, około 17:30, opuścił on swój dom i od tamtej pory nie utrzymuje kontaktu z bliskimi, a obecne miejsce jego pobytu jest nieznane. Policja prosi o podjęcie kontaktu przez każdą osobę, która mogła zauważyć zaginionego lub posiada jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca, w którym się znajduje.

Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób KRP Warszawa III jest główną jednostką zaangażowaną w działania mające na celu ustalenie gdzie przebywa zaginiony Michał Łopuski.

W rysopisie zaginionego podano, że jest to osoba o wzroście ok. 160 cm i budowie ciała otyłej. Ma blond włosy z widocznymi symptomami łysienia oraz niebieskie oczy. Jest również nosicielem Zespołu Downa. W chwili zaginięcia miał na sobie granatowe dresowe spodnie, beżową koszulkę z krótkim rękawem, czarne sportowe buty marki Nike, czarną czapkę z daszkiem marki Adidas i jasnozieloną torbę.

Apeluje się do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu Michała Łopuskiego. Proszą one o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III, która mieści się przy ulicy Opaczewskiej 8. Można skontaktować się pod numerami telefonów: 47 723 93 50, 47 723 93 51, 47 723 93 03 lub dzwoniąc na całodobowy numer alarmowy – 112.