Piaseczyńska policja zatrzymała 41-latka, który przechowywał marihuanę w kuchennym słoiku

Piaseczyńska policja zatrzymała 41-latka, który przechowywał marihuanę w kuchennym słoiku

Podczas niedawnej akcji policji w Piasecznie doszło do zatrzymania 41-letniego mężczyzny, który zamiast tradycyjnych przypraw przechowywał w swojej kuchni narkotyki. W szafce znaleziono szklany słoik z marihuaną. Dodatkowo, mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Piasecznie, a jego zadaniem było odbycie trzymiesięcznej kary pozbawienia wolności. Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie prowadziła także dochodzenie, celem ustalenia miejsca pobytu zatrzymanego.

Zdjęcie przedstawiające dłoń osoby trzymającą słoik ze suszem roślinnym o brunatno – zielonym odcieniu zostało wykonane podczas akcji. Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie zaplanował interwencję na sobotni poranek. Według ich informacji, w tym właśnie mieszkaniu miał przebywać poszukiwany 41-latek, który dodatkowo mógł posiadać środki odurzające.

Policjanci natrafili na intensywny zapach kojarzący się z marihuaną. Po przeszukaniu mieszkania, w jednej z kuchennych szafek odkryli szklany słoik wypełniony narkotykami. To jednak nie była jedyna kwestia, która wpłynęła na zatrzymanie mężczyzny – był on również poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Piasecznie w celu odbycia kary pozbawienia wolności oraz przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie, która starała się ustalić jego miejsce pobytu.

41-latek został aresztowany, a słoik z narkotykami zabrany na dowód. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawą zajmuje się obecnie Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.