Park of Poland pod Warszawą ponownie otwarty

Park of Poland pod Warszawą ponownie otwarty

Niezwykły park rozrywki we wsi Wręcza pod Warszawą – Park of Poland otworzył się w lutym 2020 roku. Działał tylko kilka tygodni i został zamknięty podczas pierwszego lockdownu. 29 maja zostanie ponownie otwarty i będzie mógł działać przy 50% obłożenia. Ruszyła już rezerwacja biletów.

Jakie atrakcje czekają na gości w nowym parku rozrywki?

Aquapark ma 75 tysięcy metrów kwadratowych, a wielkością można porównać go do warszawskiej Galerii Młociny. Główna część wypoczynkowa nosi nazwę Suntago – Relax. Panuje w niej temperatura 32-34 stopnie, tak aby przypominała klimat tropikalnej plaży. Tuż obok znajduje się basen wytwarzający sztuczne fale, a na około niego stoi 740 palm, leżaki i łózka z baldachimem. Sufit wykonano ze szklanej kopuły, która latem otwiera się, wpuszczając do środka świeże powietrze. Wokół plaży wybudowano rwącą rzekę dla dzieci. Niedaleko strefy relaksu w budynku i na zewnątrz znajduje się basen termalny dla osób, które ukończyły 16 lat. Wokół basenu znajdują się bary, w których można kupić druinki oraz napoje bezalkoholowe. Tuż obok mieści się strefa witalna, złożona z basenu siarkowego, litrowego, potasowego i z wodą z morza Martwego.

Strefa Jamango

Strefa zabawy o nazwie Jamango zawiera aż 32 zjeżdżalnie o łącznej długości 3,2 kilometra. Najdłuższa z nich zaczyna się na wysokości 5. piętra i ma aż 320 metrów. Zyskała już tytuł najdłuższej zjeżdżalni tego typu w Europie. Z pozostałych zjeżdżalni mogą korzystać zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Na jednych zjeżdża się samodzielnie, a na innych można bawić się w kilka osób. Są także zjeżdżalnie z pontonami. Niedaleko zjeżdżalni mieści się piracki park rozrywki dla dzieci.

Saunarium

Dorośli goście mogą korzystać z ogromnej strefy saun. Dostępnych jest kilkanaście pomiesczeń, w tym łaźnia turecka, sauna sucha, koreańska, aromatyczna, na podczerwień, biosauna, grota solna oraz gota śnieżna.

SPA

W obiekcie znajduje się również SPA, które zawiera aż 13 gabinetów. Dwa z nich są przeznaczone dla par. Jednym z flagowych produktów Spa jest autorski masaż Suntago, dostępny wyłącznie w tym miejscu. Do jego wykonania wykorzystano specyficzne rekwizyty jak kolumbijski kielich czy łózka wodne i kwarcowe.

Jeden komentarz o “Park of Poland pod Warszawą ponownie otwarty

Comments are closed.