Nowy rok w Centrum Sztuki Włączającej

Nowy rok w Centrum Sztuki Włączającej

Rusza nowy sezon na scenach artystycznych. Sprawdzamy, jakie spektakle i inne atrakcje czekaj na mieszkańców miasta. Na pierwszy ogień idzie Centrum Sztuki Włączającej w Warszawie.

Nowy rok w Centrum Sztuki Włączającej

Centrum Sztuki Włączającej w Warszawie rozpoczyna nowy rok programem artystycznym, edukacyjnym i społecznym, w którym znajdą się teatr, film, muzyka i sztuka zaangażowana. W styczniu odbędzie się tam pierwsza premiera teatralna. To nie jedyna atrakcja. Będzie także spotkanie z amerykańskim badaczem z obszaru studiów queer i studiów o niepełnosprawności oraz pokaz filmu dokumentalnego i koncert.

Nie zabraknie także tańców i wystąpień muzycznych

Centrum Sztuki Włączającej zaprasza również na zajęcia tańca tango oraz system ćwiczeń GYROKINESIS®. System powstał z myślą o tancerzach, ale znalazł również wielbicieli wśród innych odbiorców. Teatr 21 przygotuje próbę otwartą, podczas której uczestnicy będą mogli zobaczyć jak praca artystyczna przybiera kształt i dowiedzieć się więcej o procesie twórczym. W programie znajdą się również warsztaty fotograficzne dla osób z niepełnosprawnościami. Nie zabraknie także spotkań  artystką performatywną, która opowie o swoich doświadczeniach związanych z ciałem i niepełnosprawnością.