Mroczne odkrycie na warszawskim Wilanowie: ciało mężczyzny znalezione przy ulicy Sytej

Mroczne odkrycie na warszawskim Wilanowie: ciało mężczyzny znalezione przy ulicy Sytej

Na jednej z ulic w stolicy, konkretnie przy ulicy Sytej w wilanowskiej dzielnicy Warszawy, doszło do makabrycznego odkrycia. Służby policyjne natknęły się na ciało nieżyjącego mężczyzny. Właśnie tam, działania dochodzeniowe są teraz intensywnie prowadzone przez odpowiednie służby.

Podkomisarz Ewa Kołdys, reprezentująca Komendę Rejonową Policji Warszawa II, około godziny 15 udzieliła nam informacji na ten temat. Zaznaczyła, że szczegóły dotyczące sytuacji będą mogły być podane do wiadomości publicznej dopiero po zapoznaniu się z wynikami przeprowadzonych czynności. Aktualnie na miejscu zdarzenia pracują policjanci, a całe dochodzenie odbywa się pod ścisłym nadzorem prokuratury z Ursynowa.

W rozmowie z TVN Warszawa więcej szczegółów ujawnił starszy kapitan Wojciech Kapczyński z warszawskiej straży pożarnej. Wskazał on, że pierwsze zgłoszenie o znalezieniu ciała wpłynęło o godzinie 10.24 rano. Informacja dotyczyła ciała mężczyzny, które zostało odkryte w rowie. Funkcjonariusze straży pożarnej, których obowiązkiem było zabezpieczenie miejsca, gdzie doszło do tragicznego zdarzenia, wykonali swoje zadanie.