Brutalna kradzież zakończona policyjnym dozorem: 21-latka zaatakowała pracownicę ochrony

Brutalna kradzież zakończona policyjnym dozorem: 21-latka zaatakowała pracownicę ochrony

Rozbójnicza kradzież alkoholu w sklepie, której dopuściła się jedna z klientek, zakończyła się jej zatrzymaniem przez policję z Grodziska. 21-letnia kobieta musi teraz zmierzyć się z konsekwencjami swego agresywnego zachowania – po ukradzeniu kilku butelek alkoholu, pogryzła pracownicę ochrony, która próbowała ją powstrzymać. W wyniku tych działań, Prokuratura Rejonowa w Grodzisku podjęła decyzję o objęciu młodej dziewczyny policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Po odebranym zgłoszeniu o kradzieży i ataku na pracownika sklepu, funkcjonariusze grodziskiej policji rozpoczęli śledztwo w celu ustalenia tożsamości sprawczyni. Jak wynikało z zebranych informacji, 21-latka nie tylko ukradła alkohol, ale także obroniła swoje „zdobycze” gryząc ręce interweniującej pracownicy ochrony. Po tym incydencie, sprawczyni udało się uciec z miejsca zdarzenia.

Śledczy z Grodziska niezwłocznie podjęli działania mające na celu zatrzymanie kobiety. Dzięki zgromadzonym informacjom oraz dobrze znanemu środowisku, udało się szybko zidentyfikować i zatrzymać podejrzaną. Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych, sprawę o rozbójniczą kradzież przekazano do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim. Zatrzymana 21-latka usłyszała zarzut, za który grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora, wobec dziewczyny zastosowany został policyjny dozór.