Wypadek samochodowy na drodze do Lotniska Chopina utrudnia ruch

Wypadek samochodowy na drodze do Lotniska Chopina utrudnia ruch

Kierujący pojazdami w kierunku Lotniska Chopina powinni przygotować się na komplikacje na trasie. Na Żwirki i Wigury, jednej z głównych arterii prowadzących do lotniska, miało miejsce zdarzenie drogowe.

Incydent miał miejsce około 15.30, w pobliżu skrzyżowania z ulicą 1 Sierpnia. Jak informuje Jacek Wiśniewski, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji, wstępne dane wskazują, że kierujący volkswagenem nieoczekiwanie stracił kontrolę nad swoim pojazdem. W konsekwencji, auto zjechało z trasy i uderzyło w drzewo. Wiśniewski dodaje również, że badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy w momencie wypadku.

Tomasz Zieliński, reporter TVN Warszawa, relacjonuje dalszy przebieg akcji ratunkowej. – Służby ratunkowe były szybko na miejscu – mówi Zieliński. Strażacy, policjanci oraz personel medyczny zajęli się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia i udzieleniem pierwszej pomocy poszkodowanemu. Mężczyzna otrzymał pomoc medyczną na miejscu, a następnie przetransportowano go do szpitala.

Na szczęście, żadna inna osoba nie doznała obrażeń w wyniku tego zdarzenia. Teraz policja prowadzi śledztwo, aby ustalić przyczyny wypadku. W tym czasie, jeden pas ruchu na Żwirki i Wigury jest zablokowany, co prowadzi do powstawania korków.