Tragiczne wydarzenia w Ząbkach: dwie osoby nie żyją

Tragiczne wydarzenia w Ząbkach: dwie osoby nie żyją

Zaskakujące i tragiczne wydarzenia miały miejsce niedawno w domu jednorodzinnym położonym w podwarszawskiej miejscowości Ząbki. Tam właśnie, w niewyjaśnionych jeszcze okolicznościach, odkryto ciała dwóch osób. W tej chwili na miejscu znajduje się ekipa śledczych, którzy starają się zebrać dowody i ustalić przyczyny tamtejszej tragedii.

Młodszy aspirant Monika Kaczyńska, działająca na rzecz Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, przekazała Polskiej Agencji Prasowej informacje o tych zdarzeniach we wtorek, pomimo że sam incydent miał miejsce już w poniedziałek. Potwierdziła, że w budynku mieszkalnym w Ząbkach znaleziono zwłoki dwóch osób.

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga jest odpowiedzialna za prowadzenie śledztwa dotyczącego tych zdarzeń. Według rzeczniczki Prokuratury, pani prokurator Katarzyny Skrzeczkowskiej, pierwsze ustalenia sugerują, że to mężczyzna mógł być sprawcą zabójstwa kobiety, po czym najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

Informacje uzyskane przez Polską Agencję Prasową wskazują, że ciało 64-letniej kobiety zostało odkryte w poniedziałek po południu w jednym z budynków mieszkalnych w Ząbkach. Kobieta miała rany kłute, a na miejscu zdarzenia znaleziono nóż. W tym samym domu znajdowało się również ciało 64-letniego męża tej kobiety, który zmarł pomimo prób reanimacji. Prokuratura nadal bada te tragiczne zdarzenia i stara się ustalić dokładne okoliczności tych śmierci.

Według pani prokurator Katarzyny Skrzeczkowskiej, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, której przekazała informacje Polskiej Agencji Prasowej, śledztwo jest w toku. Wstępne ustalenia sugerują, że sprawcą zbrodni może być mężczyzna, który po zabiciu kobiety najprawdopodobniej odebrał sobie życie.