Nowe propozycje na lato 2024 od biura podróży Nekera i udogodnienia dla korzystających z parkingu na Lotnisku Warszawa-Radom

Nowe propozycje na lato 2024 od biura podróży Nekera i udogodnienia dla korzystających z parkingu na Lotnisku Warszawa-Radom

Biuro podróży Nekera wprowadziło do swojej oferty sprzedaż wakacyjnych wyjazdów na sezon letni 2024, które będą realizowane z Lotniska Warszawa-Radom do dwóch popularnych bułgarskich kurortów. Równocześnie, port lotniczy w Radomiu zaoferował nową usługę swoim klientom, która umożliwi im wygodniejsze korzystanie z parkingu przy terminalu. Do tej pory z możliwości transportowych oferowanych przez radomski port skorzystało już przeszło 70 tysięcy pasażerów.

W samym tylko sierpniu, liczba osób korzystających z usług radomskiego portu wyniosła dokładnie 20 956. Sezon wakacyjny nadal trwa i wielu turystów wybiera ten port jako punkt startowy do swojego wrześniowego odpoczynku. Aktualnie, port oferuje połączenia lotnicze w sześciu kierunkach: do Rzymu, Paryża, Prewezy, Antalyi, Warny oraz Tirany.

Na stronie internetowej biura podróży Nekera pojawiła się możliwość zakupu wycieczki wakacyjnej na sezon letni 2024 do dwóch atrakcyjnych bułgarskich kurortów: Złotych Piaskach i Słonecznym Brzegu. Loty do Warny i Burgas to dwa pierwsze kierunki, które zaplanowano na przyszły rok w letnim rozkładzie połączeń z radomskiego lotniska.

Zostały też już zaprezentowane początkowe propozycje połączeń lotniczych z Radomia na sezon zimowy. W regularnym harmonogramie rejsów znalazły się loty do Paryża i Rzymu realizowane przez PLL LOT. Dodatkowo, turyści będą mieli możliwość skorzystania z wycieczek do Sharm el-Sheikh oferowanych przez biuro podróży Anex Tour oraz linię lotniczą Skyline Express. Rozkład połączeń na sezon zimowy jest jeszcze opracowywany, a szczegółowe informacje dotyczące przyszłych kierunków lotów zostaną przedstawione w najbliższym czasie.

Na Lotnisku Warszawa-Radom wprowadzono nową usługę dla osób korzystających z parkingu. Ta usługa to możliwość płacenia za parking za pomocą aplikacji Apcoa Flow, która umożliwia również automatyczne otwieranie szlabanów, naliczanie opłaty parkingowej według obowiązującego cennika oraz wydłużenie czasu parkowania bez konieczności wracania do pojazdu.