Karol Kłos nie wróci do Warszawy?

Karol Kłos nie wróci do Warszawy?

W ostatnim czasie można było usłyszeć o tym, że Karol Kłos zasili barwy Projektu Warszawa. Niemniej jednak raczej do tego nie dojdzie (a przynajmniej nie w najbliższym czasie).

Stanowcze podejście

Wszystko wskazuje na to, że mieliśmy do czynienia z plotkami. Zresztą sam siatkarz zabrał głos w tej sprawie (środkowy był gościem programu #7strefa). Kiedy temat zszedł na przyszłość zawodnika Skry, mogliśmy usłyszeć, że Karol nigdzie się nie wybiera. Kłos zaznaczył też, że ma kontrakt, który ważny jest do końca przyszłego sezonu.

Z drugiej strony może to była zapowiedź tego, że wielokrotnego reprezentanta kraju już niedługo czekają zmiany? Karol Kłos jest zawodnikiem Skry Bełchatów od 2010 roku, także może pojawić się chęć zmian. Choć oczywiście jest to też dowód na to, że środkowy świetnie czuje się w Bełchatowie. Nie można też zapomnieć o tym, że ewentualne przejście do Projektu oznaczałoby powrót do Warszawy.

Skra Bełchatów zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Liderem jest ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i co warte podkreślenia, zespół ten rozegrał 16 zwycięskich meczów.